KeyShot

Kto korzysta z KeyShot? Cena

Jeśli renderowanie nie jest Twoim jedynym celem, a jesteś projektantem produktu lub inżynierem, KeyShot jest doskonałym narzędziem. Szczególnie sprawdza się, gdy trzeba zastąpić fotografię produktową, lub na przykład podczas renderowania wielu odmian produktu dla handlu elektronicznego lub opakowań. Tak długo, jak nie musisz łączyć renderowanych klatek z materiałami na żywo, KeyShot to świetny wybór. Zastanawiasz się, dlaczego powinniśmy renderować z KeyShot? Dzięki KeyShot możliwe jest szybkie i realistyczne renderowanie wysokiej jakości dzięki zaawansowanym ustawieniom. Ponadto istnieje możliwość renderowania w przeglądarce, co będzie korzystne pod względem szybkości i mocy obliczeniowej.

Na co pozwala takie narzędzie?

Wzornictwo przemysłowe jest zawodem ściśle związanym z kulturą wizualną i naturalne jest, że częścią procesu pracy w firmie jest opracowywanie elementów wizualnych reprezentujących jej pomysły i propozycje. Produkcja trójwymiarowych obrazów lub renderów stanowi część tych elementów wizualnych, ponieważ umożliwia wizualizację fizycznych właściwości produktów, zanim zostaną one zmaterializowane. Dla nas, projektantów, to narzędzie pozwala nam szybko i ekonomicznie przetestować liczne możliwości koloru, materiału i wykończenia (CMF) naszych produktów. 

Dla klientów rendery oferują realistyczne spojrzenie na produkt, w który inwestują czas i pieniądze, a jednocześnie dają możliwość szybkiego i skutecznego zaproponowania ewentualnych zmian. Materiały KeyShot zapewniają naukowo precyzyjną jakość zdjęć najwyższej jakości, oprócz ich wyglądu fizycznego. Możesz użyć gotowego ustawienia, ekskluzywnego materiału partnera lub stworzyć własny.

Prędkość

KeyShot oferuje renderowanie 3D w czasie rzeczywistym, które natychmiast pokazuje wyniki i skraca czas tworzenia realistycznych obrazów produktów. Ze względu na szybkość i łatwość użycia, naukowo dokładne materiały i potężne możliwości edycji materiałów, marki na całym świecie polegają na KeyShot. Wypróbuj KeyShot już dziś, aby ułatwić przekazywanie kreatywnych pomysłów, szybsze badanie koncepcji i szybsze dostarczanie zapierającej dech w piersiach grafiki.

Umożliwia szybkie stosowanie materiałów i oświetlenia, zapewniając jednocześnie najbardziej autentyczny wygląd materiałów i rzeczywiste oświetlenie, a wszystko to przy użyciu solidnego interfejsu z zaawansowanymi możliwościami i możliwością monitorowania wszystkich zmian w czasie rzeczywistym.