Lexus leasing

Lexus leasing: jak wygląda proces? 

Zakup nowego samochodu może być jedną z największych inwestycji w Twoim życiu, dlatego możliwość dokonywania przystępnych, stałych płatności jest jedną z największych zalet leasingu samochodu. Nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na inwestycję w nowy samochód lub flotę. W szczególności mogą mieć trudności ze znalezieniem środków na sfinansowanie nowego pojazdu. Jednak dzięki leasingowi samochodów możesz skorzystać z szeregu ulg podatkowych, jeśli jesteś właścicielem firmy, od rabatów na kilometry po oszczędności związane z niską emisją.

Warunki umowy

W przypadku leasingu wszystko, co płacisz, jest ustalane z góry. Nie ma szarych stref na rocznym przebiegu lub kapitale własnym. Inne produkty finansowe obejmują obietnicę kapitału na koniec umowy, która może się zmaterializować lub nie. Przy najbliższej okazji powiemy Ci dokładnie, ile musisz płacić każdego miesiąca. Twoje miesięczne koszty nie zmienią się przez cały okres obowiązywania umowy. To powinno znacznie ułatwić budżetowanie, ponieważ będziesz mógł zarządzać swoimi wydatkami od samego początku. Odwiedź, by dowiedzieć się więcej: https://mylease.pl/marka/lexus.

Nie martw się amortyzacją

Często najbardziej kosztowną częścią motoryzacji może być utrata wartości pojazdu z upływem czasu, zwana inaczej amortyzacją. Kupując nowy samochód, warto przyjrzeć się wartości rezydualnej, aby spróbować ustalić, ile może być wart, gdy przyjdziesz go sprzedać. Oczywiście nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć tej liczby. Nie ma możliwości poznania bez posiadania kryształowej kuli! Jednak w przypadku leasingu ryzyko związane z tą niewiadomą przejmuje firma finansująca. Ponieważ Twoje płatności są ustalone, wiesz dokładnie, ile musisz zapłacić, a pod koniec umowy po prostu zwracasz pojazd.

Jedną z największych wad zakupu samochodu jest odzyskanie pieniędzy, gdy próbujesz go później sprzedać. Ale dzięki leasingowi możesz co kilka lat cieszyć się zupełnie nowym pojazdem według własnego wyboru, bez konieczności myślenia o sprzedaży go za dobrą cenę. Po wygaśnięciu umowy możesz po prostu zwrócić pojazd bez żadnych dodatkowych kłopotów. Później już tylko od Ciebie zależy, co stanie się dalej. Oczywiście zawsze możesz wybrać inny nowy samochód i od nowa cieszyć się korzyściami płynącymi z leasingu. Podjęcie decyzji o leasingu lub kupnie samochodu może być trudnym wyborem. Leasing samochodu oznacza niższe miesięczne płatności i zazwyczaj możesz prowadzić pojazd, który może być droższy, niż możesz sobie pozwolić na zakup.