Fohow Oral Liquid

Fohow Oral Liquid – medycyna z Chin

Ten grzyb leczniczy od wieków jest podstawą medycyny holistycznej i od dawna jest szanowany za swoje silne właściwości przeciwstarzeniowe i prozdrowotne. W ostatnich latach badania nad grzybem cordyceps przyniosły jeszcze bardziej imponujące wyniki, donosząc, że ten suplement może również poprawiać wyniki sportowe, promować zdrowie serca i zmniejszać stany zapalne, abyś czuł się jak najlepiej.

Cordyceps w suplementach

Nie ma potrzeby chodzenia na grzyby, aby skorzystać z potężnych korzyści, jakie ma do zaoferowania grzyb Cordyceps. Szeroko dostępny w postaci proszku, kapsułek i tabletek, szybko i wygodnie można czerpać korzyści z tego grzyba leczniczego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób kordyceps może wpływać na twoje zdrowie i dlaczego warto rozważyć dodanie go do codziennej rutyny.

Cenione za naturalną zdolność do zwalczania wolnych rodników, infekcji i stanów zapalnych, są to imponujące grzyby zwalczające choroby, które od wieków były używane w celu zmniejszenia objawów zaburzeń oddechowych, kaszlu, przeziębienia, uszkodzenia wątroby i wielu innych. Jako prawdziwy „superfood”, kordyceps może spowolnić skutki starzenia się i stresu, pomóc organizmowi uwolnić się od chorób i zwiększyć poziom energii, abyś mógł pracować przez cały dzień. Grzyb Cordyceps jest czasami nazywany grzybem gąsienicowym. Ma charakter pasożytniczy, ponieważ rośnie na rodzaju gąsienicy, a następnie zjada własnego żywiciela!

Pierwsze użycie kordycepsu

Podstawa grzyba tworzy się z larwy owada i jest ciemnobrązowa do czarnej, przyczepia się do organizmu i ma około sześciu cali długości. Gdy w pełni dojrzeje, w rzeczywistości zjada ponad 90 procent zainfekowanego owada. Pierwsi ludzie, którzy odkryli wiele zalet kordycepsu, początkowo obserwowali zwierzęta jedzące dzikiego grzyba i rosnące w siłę w tym procesie. Rolnicy i pasterze zaczęli używać grzyba w postaci proszku do produkcji toników i herbat. Niektóre z pierwszych zastosowań tych toników polegały na zwiększeniu produkcji mleka i poprawie zdolności reprodukcyjnych zwierząt gospodarskich. Później ludzie zaczęli suszyć cordyceps w słońcu, aby zachować jego silne właściwości.

Uważa się, że wiele przeciwzapalnych właściwości kordicepsu wynika z ich zdolności do pozytywnego wpływania na układ odpornościowy, zwalczania stresu oksydacyjnego i stymulowania komórek ochronnych, które chronią organizm przed mutacjami i infekcjami. Badania in vitro wykazały, że kordyceps może w niektórych przypadkach działać jak naturalny lek na raka, zapobiegając wzrostowi guzów i komórek rakowych.