Biuro Warszawa Śródmieście

Biuro Warszawa Śródmieście – dlaczego się to opłaca?

Biura serwisowane zapewniają najemcom wspólną infrastrukturę technologiczną, w tym inteligentne systemy zarządzania obiektami, wspólny Internet, infrastrukturę telekomunikacyjną, sprzęt do wideokonferencji, telewizory, kserokopiarki, sprzęt cyfrowy, a nawet ekspresy do kawy. Większość sprzętu jest lepszej jakości i wydajniejsza niż to, co normalnie można kupić, zapewniając dostęp do sprzętu, który w innym przypadku może być niedostępny. Częste aktualizacje i dodatki to także ciągły dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Możliwości sieciowe

„Nieważne, co wiesz, ale kogo znasz”. Biura serwisowane dają możliwość nawiązywania kontaktów i sprzedaży krzyżowej z różnymi innymi firmami znajdującymi się w tym samym budynku. Dawno minęły czasy, kiedy można było znaleźć tylko start-upy lub małe firmy rezydujące w obsługiwanej przestrzeni. Dziś równie prawdopodobne jest, że w sąsiednim biurze znajdziesz oddziały krajowych i globalnych korporacji wielonarodowych. Gdzie indziej możesz codziennie spotykać się i omawiać różne pomysły z szeroką gamą profesjonalistów z różnych branż, nawet bez konieczności opuszczania biura! Sprawdź sam: https://biurokamienica.pl/.

Łatwość administracji

Biura serwisowane dostarczają miesięczną jedną skonsolidowaną fakturę, która obejmuje czynsz, usługi wsparcia biznesowego, konserwację budynku, energię elektryczną i inne. Żadnych ukrytych dodatków ani przykrych niespodzianek. Skonsolidowane płatności oszczędzają również czas i wysiłek związany z księgowością, a tym samym Twoje pieniądze. Rzadko używana przestrzeń, taka jak spiżarnia, sale konferencyjne i konferencyjne, jest dostarczana i płatna na zasadzie „pay-per-use”, dzięki czemu sala konferencyjna, której potrzebujesz przez średnio 5 godzin tygodniowo, nie kosztuje Cię czynszu, stawek, opłaty eksploatacyjne, ogrzewanie itp. przez cały pozostały czas, kiedy jest pusty.

Znaczne oszczędności kosztów

W porównaniu z konwencjonalną przestrzenią biurową, biura serwisowane mogą zapewnić użytkownikom biurowym znaczne oszczędności. Dzięki wyeliminowaniu początkowych nakładów kapitałowych i ukrytych opłat nieodłącznie związanych z tradycyjnymi umowami najmu, w przypadku firm zatrudniających nawet 60 osób i długości najmu do 36 miesięcy, osiągnięto aż 78% oszczędności. A nawet jeśli opuścisz lokal, nie musisz się martwić o zniszczenia i zobowiązania związane z przywróceniem.